| СКОРОСТ | ДО 20 КМ/Ч |
| Марка | DENVER |
| МОДЕЛ: | SEL-85360 BLACK |
| ПРОБЕГ: | ДО 18 КМ |
| СКОРОСТ: | ДО 20 КМ/Ч |
| МОТОР-НОМИНАЛНА МОЩНОСТ (W): | 350 W |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-ion |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 36V 6000MAH |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 8.50 " |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ЕЛЕКТРИЧЕСКА / ДИСКОВА |
| МАКСИМАЛЕН НАКЛОН НА ИЗКАЧВАНЕ: | 10 % |
| ТЕГЛО: | 15 kg |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | ДО 120 KG |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО: | Да |
| EAN | 5706751061462 |










