| SPEED | ДО 50 КМ/Ч |
| Brand | KAABO |
| MODEL: | MANTIS 10 ECO 800W RED |
| MILEAGE: | ДО 70 КМ |
| SPEED: | ДО 50 КМ/Ч |
| NOMINALPOWER (W): | 800 W |
| BATTERY TYPE: | Li-ion |
| BATTERY CAPACITY: | 25000 MAH |
| WHEEL SIZE: | 10.00 " |
| WHEEL TYPE: | PNEUMATIC |
| BRAKES: | ЕЛЕКТРИЧЕСКА / ДИСКОВА |
| SUSPENSION: | ПРЕДНО И ЗАДНО |
| WEIGHT: | 24.0 КГ |
| MAXIMUM LOAD: | ДО 120 КГ |
| TURN SIGNALS: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СГЪВАЕМА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800501674239 |

















