| СКОРОСТ | ДО 50 КМ/Ч |
| Марка | KAABO |
| МОДЕЛ: | MANTIS 10 ECO 800W RED |
| ПРОБЕГ: | ДО 70 КМ |
| СКОРОСТ: | ДО 50 КМ/Ч |
| МОТОР-НОМИНАЛНА МОЩНОСТ (W): | 800 W |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-ion |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 25000 MAH |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 10.00 " |
| ТИП ГУМИ: | ПНЕВМАТИЧНИ |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ЕЛЕКТРИЧЕСКА / ДИСКОВА |
| ОКАЧВАНЕ: | ПРЕДНО И ЗАДНО |
| ТЕГЛО: | 24.0 КГ |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | ДО 120 КГ |
| МИГАЧИ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СГЪВАЕМА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800501674239 |

















