| SPEED | ДО 40 КМ/Ч |
| Brand | KAABO |
| MODEL: | URBAN - GREEN |
| MILEAGE: | ДО 40 КМ |
| SPEED: | ДО 40 КМ/Ч |
| NOMINALPOWER (W): | 500 W |
| BATTERY TYPE: | LI-ION |
| BATTERY CAPACITY: | 10400 MAH |
| WHEEL SIZE: | 10.00 " |
| WHEEL TYPE: | PNEUMATIC |
| BRAKES: | ЕЛЕКТРИЧЕСКА / ДИСКОВА |
| SUSPENSION: | ПРЕДНО И ЗАДНО |
| WEIGHT: | 19.5 kg |
| MAXIMUM LOAD: | ДО 100 КГ |
| TURN SIGNALS: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | ЗЕЛЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800501674857 |












