| СКОРОСТ | ДО 40 КМ/Ч |
| Марка | KAABO |
| МОДЕЛ: | URBAN - GREEN |
| ПРОБЕГ: | ДО 40 КМ |
| СКОРОСТ: | ДО 40 КМ/Ч |
| МОТОР-НОМИНАЛНА МОЩНОСТ (W): | 500 W |
| ТИП БАТЕРИЯ: | LI-ION |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 10400 MAH |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 10.00 " |
| ТИП ГУМИ: | ПНЕВМАТИЧНИ |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ЕЛЕКТРИЧЕСКА / ДИСКОВА |
| ОКАЧВАНЕ: | ПРЕДНО И ЗАДНО |
| ТЕГЛО: | 19.5 kg |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | ДО 100 КГ |
| МИГАЧИ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЗЕЛЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800501674857 |












