| SPEED | ДО 25 КМ/Ч |
| Brand | LAMBORGHINI |
| MODEL: | ALEXT GREEN TS |
| MILEAGE: | ДО 40 КМ |
| SPEED: | ДО 25 КМ/Ч |
| NOMINALPOWER (W): | 500W |
| BATTERY TYPE: | LI-ION |
| BATTERY CAPACITY: | 48V 12500 MAH 600WH |
| WHEEL SIZE: | 11.00 " |
| WHEEL TYPE: | PNEUMATIC |
| BRAKES: | ЕЛЕКТРИЧЕСКА / ДИСКОВА |
| SUSPENSION: | ПРЕДНО/ЗАДНО |
| WEIGHT: | 30.6 КГ |
| MAXIMUM LOAD: | ДО 120 KG |
| TURN SIGNALS: | Yes |
| DISPLAY: | LED |
| COLOUR: | ЧЕРЕН / ЗЕЛЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8052870486226 |










