| СКОРОСТ | ДО 25 КМ/Ч |
| Марка | LAMBORGHINI |
| МОДЕЛ: | ALEXT GREEN TS |
| ПРОБЕГ: | ДО 40 КМ |
| СКОРОСТ: | ДО 25 КМ/Ч |
| МОТОР-НОМИНАЛНА МОЩНОСТ (W): | 500W |
| ТИП БАТЕРИЯ: | LI-ION |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 48V 12500 MAH 600WH |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 11.00 " |
| ТИП ГУМИ: | ПНЕВМАТИЧНИ |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ЕЛЕКТРИЧЕСКА / ДИСКОВА |
| ОКАЧВАНЕ: | ПРЕДНО/ЗАДНО |
| ТЕГЛО: | 30.6 КГ |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | ДО 120 KG |
| МИГАЧИ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | LED |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ЗЕЛЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8052870486226 |










