| POWER | 250 W |
| MILEAGE | ДО 100 КМ |
| SPEED | ДО 25 КМ/Ч |
| Brand | A-SPADZ |
| MODEL: | CAVET AIR FAT 20" YELLOW |
| TYPE: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВЕЛОСИПЕД |
| ASSISTANCE: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| BATTERY TYPE: | LI-ION |
| BATTERY CAPACITY: | 48V 15600 MAH |
| POWER: | 250 W |
| CHARGER: | Yes |
| MILEAGE: | ДО 100 КМ |
| FRAME: | АЛУМИНИЕВА |
| WHEEL SIZE: | 20.00 " |
| GEARS: | 7 СКОРОСТИ |
| SHOCK ABSORBER: | Yes |
| BRAKES: | ДИСКОВА |
| COLOUR: | ЖЪЛТ |
| WEIGHT: | 34,2 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800202100297 |












