| МОЩНОСТ | 250 W |
| ПРОБЕГ | ДО 100 КМ |
| СКОРОСТ | ДО 25 КМ/Ч |
| Марка | A-SPADZ |
| МОДЕЛ: | CAVET AIR FAT 20" YELLOW |
| ТИП: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВЕЛОСИПЕД |
| ПОДПОМАГАНЕ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | LI-ION |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 48V 15600 MAH |
| МОЩНОСТ: | 250 W |
| ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО: | Да |
| ПРОБЕГ: | ДО 100 КМ |
| РАМКА: | АЛУМИНИЕВА |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 20.00 " |
| СКОРОСТИ: | 7 СКОРОСТИ |
| АМОРТИСЬОРИ: | Да |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ДИСКОВА |
| ЦВЯТ: | ЖЪЛТ |
| ТЕГЛО: | 34,2 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800202100297 |












