| PUMP PRESSURE | 15.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 1800.00 ml |
| Brand | KRUPS |
| MODEL: | SA401LE0 |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| PUMP PRESSURE: | 15.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY: | 1800.00 ml |
| COFFEGRINDER: | Yes |
| AUTO DOSING SYSTEM: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.500 kg |
| EAN | 3016661181597 |
















