| PUMP PRESSURE | 18.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 80.00 ml |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM | No |
| EASY SERVING ESPRESSO PODS | No |
| Brand | WACACO |
| MODEL: | NANOPRESSO GREY+CASE |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| PUMP PRESSURE: | 18.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY: | 80.00 ml |
| COFFEGRINDER: | No |
| THERMOBLOCK SYSTEM: | No |
| CREMA DISC: | No |
| MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM: | No |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM: | No |
| AUTO DOSING SYSTEM: | No |
| EASY SERVING ESPRESSO PODS: | No |
| DISPLAY: | No |
| COFFEE LENGTH SETTINGS: | No |
| OPTION FOR TWO COFFEES: | No |
| CUP WARMER: | No |
| AUTO POWER OFF: | No |
| STORAGE PLACE FOR ACCESSORIES: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| CONSUMABLES: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| HEIGHT: | 62.00 мм |
| WIDTH: | 156.00 мм |
| DEPTH-MM: | 71.00 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.500 kg |
| EAN | 4897066230122 |



















