| POWER | 1800 W |
| OIL CONTENT | 2.50 L |
| INTERNAL COVERING | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | GF1800BK |
| POWER: | 1800 W |
| OIL CONTENT: | 2.50 L |
| INTERNAL COVERING: | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| DISPLAY: | No |
| OBSERVATION WINDOW: | Yes |
| LIGHT INDICATOR: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.400 kg |
| EAN | 3838782148835 |








