| МОЩНОСТ | 1800 W |
| КАПАЦИТЕТ НА МАЗНИНА | 2.50 L |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | GF1800BK |
| МОЩНОСТ: | 1800 W |
| КАПАЦИТЕТ НА МАЗНИНА: | 2.50 L |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| ПРОЗОРЧЕ ЗА НАБЛЮДЕНИЕ: | Да |
| СВЕТЛИННА ИНДИКАЦИЯ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.400 kg |
| EAN | 3838782148835 |








