| POWER | 900 W |
| OIL CONTENT | 1.50 L |
| INTERNAL COVERING | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R284 |
| POWER: | 900 W |
| OIL CONTENT: | 1.50 L |
| INTERNAL COVERING: | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| THERMOSTAT: | Yes |
| OBSERVATION WINDOW: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.200 kg |
| EAN | 5202561599749 |





