| МОЩНОСТ | 900 W |
| КАПАЦИТЕТ НА МАЗНИНА | 1.50 L |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R284 |
| МОЩНОСТ: | 900 W |
| КАПАЦИТЕТ НА МАЗНИНА: | 1.50 L |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ПРОЗОРЧЕ ЗА НАБЛЮДЕНИЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.200 kg |
| EAN | 5202561599749 |





