| POWER | 2200 W |
| OIL CONTENT | 3.00 L |
| BASKET CAPACITY | 1.00 kg |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | PROFESSIONAL 3L DF2030 |
| POWER: | 2200 W |
| OIL CONTENT: | 3.00 L |
| BASKET CAPACITY: | 1.00 kg |
| THERMOSTAT: | Yes |
| TIMER: | No |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.100 kg |
| EAN | 8414234739674 |









