| POWER | 1470 W |
| OIL CONTENT | 1.80 L |
| BASKET CAPACITY | 1.00 kg |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | FF2031 |
| POWER: | 1470 W |
| OIL CONTENT: | 1.80 L |
| BASKET CAPACITY: | 1.00 kg |
| THERMOSTAT: | Yes |
| TIMER: | No |
| OBSERVATION WINDOW: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3045386381890 |









