| ENERGY CLASS | A |
| CAVITY VOLUME | 65 L |
| Brand | ELECTROLUX |
| MODEL: | EOH3F00BX |
| HEIGHT: | 59.00 см |
| WIDTH: | 56.0 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| ENERGY CLASS: | A |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| ELECTRICAL TIMER TYPE: | Yes |
| COOLING FAN: | Yes |
| CATALYTIC PANEL: | Yes |
| CAVITY VOLUME: | 65 L |
| OVEN FEATURE: | MULTI |
| COOKING LEVELS: | 4 |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 7333394072807 |






















