| COOKING FUNCTIONS | 5 |
| ENERGY CLASS | A |
| CAVITY VOLUME | 65 |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | MO 655 X |
| HEIGHT: | 59.50 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| DEPTH: | 57.5 см |
| COOKING FUNCTIONS: | 5 |
| ENERGY CLASS: | A |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| NUMBER OF DOOR GLAS: | 2 |
| COLOUR: | ИНОКС |
| OVEN FEATURE: | MULTI |
| COOKING LEVELS: | 2 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6944271671399 |















