| БРОЙ ФУНКЦИИ | 5 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 65 |
| Марка | MIDEA |
| МОДЕЛ: | MO 655 X |
| ВИСОЧИНА: | 59.50 см |
| ШИРИНА: | 59.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 57.5 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 5 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| БРОЙ СТЪКЛА НА ВРАТАТА: | 2 |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ТИП НА ФУРНАТА: | МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА |
| БРОЙ НИВА НА ГОТВЕНЕ: | 2 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6944271671399 |
















