| COOKING FUNCTIONS | 20 |
| ENERGY CLASS | А+ |
| TELESCOPIC SHELVES | Yes |
| CAVITY VOLUME | 76 L |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | NV7B6665IAE/U2 |
| HEIGHT: | 59.50 см |
| WIDTH: | 59.6 см |
| DEPTH: | 57.0 см |
| COOKING FUNCTIONS: | 20 |
| ENERGY CLASS: | А+ |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| COOLING FAN: | Yes |
| TELESCOPIC SHELVES: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| CAVITY VOLUME: | 76 L |
| COOKING LEVELS: | 4 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806094685695 |























