| БРОЙ ФУНКЦИИ | 20 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А+ |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА | Да |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 76 L |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | NV7B6665IAE/U2 |
| ВИСОЧИНА: | 59.50 см |
| ШИРИНА: | 59.6 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 57.0 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 20 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А+ |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОХЛАЖДАНЕ: | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 76 L |
| БРОЙ НИВА НА ГОТВЕНЕ: | 4 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806094685695 |























