| ENERGY CLASS | А+ |
| TELESCOPIC SHELVES | Yes |
| PYROLITIC | Yes |
| CAVITY VOLUME | 76 |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | NV7B6799JAK/U2 |
| HEIGHT: | 59.60 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| DEPTH: | 57.0 см |
| ENERGY CLASS: | А+ |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| MECHANICAL TIMER TYPE: | Yes |
| TELESCOPIC SHELVES: | Yes |
| STEAM COOKING: | Yes |
| PYROLITIC: | Yes |
| AIRFRY FUNCTION: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| CAVITY VOLUME: | 76 |
| COOKING LEVELS: | 3 |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806094651829 |



















