| DIMENSION | 0.24CM |
| MAX POWER | 40W |
| FREQUENCY RANGE | 3 000 - 23 000Hz |
| Brand | HERTZ |
| MODEL: | DT-24.3 TWEETER |
| DIMENSION: | 0.24CM |
| MAX POWER: | 40W |
| IMPEDANCE: | 4 OHM |
| FREQUENCY RANGE: | 3 000 - 23 000Hz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8018823110129 |







i
"" Today
| DIMENSION | 0.24CM |
| MAX POWER | 40W |
| FREQUENCY RANGE | 3 000 - 23 000Hz |
| Brand | HERTZ |
| MODEL: | DT-24.3 TWEETER |
| DIMENSION: | 0.24CM |
| MAX POWER: | 40W |
| IMPEDANCE: | 4 OHM |
| FREQUENCY RANGE: | 3 000 - 23 000Hz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8018823110129 |