| РАЗМЕР | 0.24CM |
| МОЩНОСТ | 40W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 3 000 - 23 000Hz |
| Марка | HERTZ |
| МОДЕЛ: | DT-24.3 TWEETER |
| РАЗМЕР: | 0.24CM |
| МОЩНОСТ: | 40W |
| ИМПЕДАНС: | 4 OHM |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 3 000 - 23 000Hz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8018823110129 |







i
"" Днес
| РАЗМЕР | 0.24CM |
| МОЩНОСТ | 40W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 3 000 - 23 000Hz |
| Марка | HERTZ |
| МОДЕЛ: | DT-24.3 TWEETER |
| РАЗМЕР: | 0.24CM |
| МОЩНОСТ: | 40W |
| ИМПЕДАНС: | 4 OHM |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 3 000 - 23 000Hz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8018823110129 |