| POWER | 2200 W |
| PLATES COVER | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE | 280 X 220 MM |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | ASTERIA GR2202X |
| TYPE: | BROIL |
| POWER: | 2200 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| PLATES COVER: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE: | 280 X 220 MM |
| AUTOMATIC BAKING SYSTEM: | No |
| REMOVABLE PLATES: | No |
| COVER: | Yes |
| AUTOMATIC PROGRAMS: | No |
| REMOVABLE DRIP TRAY: | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | No |
| INCLUDED ACCESSORIES: | No |
| CABLE LENGTH: | 0.70 м |
| DIMENSIONS: | 12 X 30 X 30 СМ. |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.250 kg |
| EAN | 8414234681430 |
















