| МОЩНОСТ | 2200 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ | 280 X 220 MM |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | ASTERIA GR2202X |
| ТИП: | ГРИЛ |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ: | 280 X 220 MM |
| СИСТЕМА ЗА АВТОМАТИЧНО ПЕЧЕНЕ: | Не |
| ПОДВИЖНИ ПЛОЧИ: | Не |
| КАПАК: | Да |
| АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ: | Не |
| ПОДВИЖНА ТАВА ЗА ОТЦЕЖДАНЕ: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Не |
| ВКЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 0.70 м |
| Размери: | 12 X 30 X 30 СМ. |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.250 kg |
| EAN | 8414234681430 |
















