| POWER | 2200 W |
| PLATES COVER | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE | 310 Х 430 MM |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-2518 |
| TYPE: | BBQ |
| POWER: | 2200 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| PLATES COVER: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE: | 310 Х 430 MM |
| AUTOMATIC BAKING SYSTEM: | No |
| REMOVABLE PLATES: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| REMOVABLE DRIP TRAY: | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | No |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| DIMENSIONS: | 11 X 55 X 34 СМ. |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.560 kg |
| EAN | 5202561539615 |















