| TYPE DEVICE | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| MAX POWER | 20-225 W |
| IMPEDANCE | 6 ohms |
| FREQUENCY RANGE | 33Hz – 25kHz |
| SENSITIVITY | 91dB |
| NUM WAYS | 3 |
| Brand | JBL |
| MODEL: | STAGE 280F ESPRESSO |
| KIND: | SPEAKERS |
| TYPE DEVICE: | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| MAX POWER: | 20-225 W |
| IMPEDANCE: | 6 ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 33Hz – 25kHz |
| SENSITIVITY: | 91dB |
| DIMENSION (X, W, D): | 1113 x 357 x 420 |
| WEIGHT: | 25.1 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 1200130013027 |
















