| TYPE DEVICE | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| MAX POWER | 30-150 W |
| IMPEDANCE | 6 ohms |
| FREQUENCY RANGE | 39Hz - 26kHz |
| SENSITIVITY | 88db |
| NUM WAYS | 3 |
| Brand | DALI |
| MODEL: | OBERON 5 BK ЧИФТ |
| KIND: | SPEAKERS |
| TYPE DEVICE: | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| MAX POWER: | 30-150 W |
| IMPEDANCE: | 6 ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 39Hz - 26kHz |
| SENSITIVITY: | 88db |
| DIMENSION (X, W, D): | 830 x 162 x 283 |
| WEIGHT: | 21.6 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |












