| TYPE DEVICE | СУБУФЕР |
| MAX POWER | 500 W |
| FREQUENCY RANGE | 50Hz – 150Hz |
| NUM WAYS | 1 |
| Brand | JBL |
| MODEL: | STAGE 220P ESPRESSO |
| KIND: | SPEAKERS |
| TYPE DEVICE: | СУБУФЕР |
| MAX POWER: | 500 W |
| FREQUENCY RANGE: | 50Hz – 150Hz |
| DIMENSION (X, W, D): | 416 x 444 x 405 |
| WEIGHT: | 17.7 КГ |
| NUM WAYS: | 1 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 1200130013287 |












