| HEIGHT | 188.40 см |
| WIDTH | 59.70 см |
| DEPTH | 65.40 см |
| TEMPERATURE RATIO | +1 °C до +15 °C |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | MRFvd 4011-744 |
| HEIGHT: | 188.40 см |
| WIDTH: | 59.70 см |
| DEPTH: | 65.40 см |
| TEMPERATURE RATIO: | +1 °C до +15 °C |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 566 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 50.0 dB |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 9005382252178 |













