| ВИСОЧИНА | 188.40 см |
| ШИРИНА | 59.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 65.40 см |
| ТЕМПЕРАТУРЕН ДИАПАЗОН | +1 °C до +15 °C |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | MRFvd 4011-744 |
| ВИСОЧИНА: | 188.40 см |
| ШИРИНА: | 59.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 65.40 см |
| ТЕМПЕРАТУРЕН ДИАПАЗОН: | +1 °C до +15 °C |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | C |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 566 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 50.0 dB |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 9005382252178 |













