| HEIGHT | 183.20 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| DEPTH | 59.50 см |
| NET VOLUME | 373 L |
| Brand | SNAIGE |
| MODEL: | CD 39DM-T3022EX |
| HEIGHT: | 183.20 см |
| WIDTH: | 60.00 см |
| DEPTH: | 59.50 см |
| NET VOLUME: | 373 L |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| LED LIGHTING: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 896 kWh |
| COLOUR: | БЯЛ |
| EAN | 4770104820274 |














