| ВИСОЧИНА | 183.20 см |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 59.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 373 L |
| Марка | SNAIGE |
| МОДЕЛ: | CD 39DM-T3022EX |
| ВИСОЧИНА: | 183.20 см |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 59.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 373 L |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| LED ОСВЕТЛЕНИЕ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 896 kWh |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| EAN | 4770104820274 |














