| HEIGHT | 190.00 см |
| WIDTH | 79.40 см |
| DEPTH | 65.00 см |
| NET VOLUME | 460 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | NRM819E61X |
| TYPE: | MULTI-DOOR |
| HEIGHT: | 190.00 см |
| WIDTH: | 79.40 см |
| DEPTH: | 65.00 см |
| NET VOLUME: | 460 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 311 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 149 L |
| COLOUR: | СИВ |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 300 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 37.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838783024411 |












