| ВИСОЧИНА | 190.00 см |
| ШИРИНА | 79.40 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 65.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 460 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | NRM819E61X |
| ТИП: | MULTI-DOOR |
| ВИСОЧИНА: | 190.00 см |
| ШИРИНА: | 79.40 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 65.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 460 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 311 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 149 L |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 300 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838783024411 |











