| HEIGHT | 190.00 см |
| WIDTH | 83.00 см |
| DEPTH | 63.60 см |
| NET VOLUME | 504 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | HFR 7819 ENGC |
| TYPE: | MULTI-DOOR |
| HEIGHT: | 190.00 см |
| WIDTH: | 83.00 см |
| DEPTH: | 63.60 см |
| NET VOLUME: | 504 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 344 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 160 L |
| COLOUR: | INOX |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| FRESH ZONE: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 302 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 36.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+4 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 6901018090523 |

























