| HEIGHT | 178.70 см |
| WIDTH | 83.50 см |
| DEPTH | 73.00 см |
| NET VOLUME | 530 L |
| Brand | LG |
| MODEL: | GMV860EPDE |
| TYPE: | MULTI-DOOR |
| HEIGHT: | 178.70 см |
| WIDTH: | 83.50 см |
| DEPTH: | 73.00 см |
| NET VOLUME: | 530 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 321 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 209 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 314 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 40.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8806096065525 |















