| ВИСОЧИНА | 178.70 см |
| ШИРИНА | 83.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 73.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 530 L |
| Марка | LG |
| МОДЕЛ: | GMV860EPDE |
| ТИП: | MULTI-DOOR |
| ВИСОЧИНА: | 178.70 см |
| ШИРИНА: | 83.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 73.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 530 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 321 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 209 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 314 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 40.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8806096065525 |














