| HEIGHT | 178.50 см |
| WIDTH | 91.40 см |
| DEPTH | 72.50 см |
| NET VOLUME | 577 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| DISPENSER | Yes |
| ICE MAKER | Yes |
| Brand | HISENSE |
| MODEL: | RQ760N4IFE |
| TYPE: | MULTI-DOOR |
| HEIGHT: | 178.50 см |
| WIDTH: | 91.40 см |
| DEPTH: | 72.50 см |
| NET VOLUME: | 577 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 345 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 232 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| DISPENSER: | Yes |
| ICE MAKER: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 351 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 39.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 6921727069528 |




















