| HEIGHT | 178.00 см |
| WIDTH | 91.20 см |
| DEPTH | 71.60 см |
| NET VOLUME | 635 L |
| DISPENSER | Yes |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | RS65DG5403S9EO |
| TYPE: | SIDE BY SIDE |
| HEIGHT: | 178.00 см |
| WIDTH: | 91.20 см |
| DEPTH: | 71.60 см |
| NET VOLUME: | 635 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 417 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 218 L |
| COLOUR: | INOX |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| DISPENSER: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 345 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 37.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806095541051 |




















