| HEIGHT | 178.40 см |
| WIDTH | 91.20 см |
| DEPTH | 72.60 см |
| NET VOLUME | 659 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | RS70F65QETEO |
| TYPE: | SIDE BY SIDE |
| HEIGHT: | 178.40 см |
| WIDTH: | 91.20 см |
| DEPTH: | 72.60 см |
| NET VOLUME: | 659 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 420 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 239 L |
| COLOUR: | ИНОКС |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 364 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 36.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806097264637 |














