| HEIGHT | 190.00 см |
| WIDTH | 83.00 см |
| DEPTH | 59.40 см |
| NET VOLUME | 459 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| DISPENSER | Yes |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | HCKR 7819 DWGB |
| TYPE: | MULTI-DOOR |
| HEIGHT: | 190.00 см |
| WIDTH: | 83.00 см |
| DEPTH: | 59.40 см |
| NET VOLUME: | 459 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 298 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 161 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| DISPENSER: | Yes |
| WINERACK: | Yes |
| MULTIZONE COMPARTMENT: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 238 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 36.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+4 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 6901018095610 |




















