| ВИСОЧИНА | 190.00 см |
| ШИРИНА | 83.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 59.40 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 459 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | HCKR 7819 DWGB |
| ТИП: | MULTI-DOOR |
| ВИСОЧИНА: | 190.00 см |
| ШИРИНА: | 83.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 59.40 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 459 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 298 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 161 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| МУЛТИТЕМПЕРАТУРНО ОТДЕЛЕНИЕ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 238 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 36.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6901018095610 |




















