| ВИСОЧИНА | 179.00 см |
| ШИРИНА | 91.30 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 73.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 615 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА | Да |
| ЛЕДОГЕНЕРАТОР | Да |
| Марка | LG |
| МОДЕЛ: | GSJV71MCTE |
| ТИП: | MULTI-DOOR |
| ВИСОЧИНА: | 179.00 см |
| ШИРИНА: | 91.30 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 73.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 615 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 416 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 219 L |
| ЦВЯТ: | MATTE BLACK |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Да |
| ЛЕДОГЕНЕРАТОР: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 350 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 36.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8806091424754 |




















