| HEIGHT | 179.00 см |
| WIDTH | 91.30 см |
| DEPTH | 73.50 см |
| NET VOLUME | 641 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| DISPENSER | Yes |
| ICE MAKER | Yes |
| Brand | LG |
| MODEL: | GSLC41EPPE |
| TYPE: | MULTI-DOOR |
| HEIGHT: | 179.00 см |
| WIDTH: | 91.30 см |
| DEPTH: | 73.50 см |
| NET VOLUME: | 641 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 420 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 192 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| DISPENSER: | Yes |
| ICE MAKER: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 348 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 36.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806087979121 |

















