| HEIGHT | 177.00 см |
| WIDTH | 91.00 см |
| DEPTH | 63.00 см |
| NET VOLUME | 442 L |
| DISPENSER | Yes |
| Brand | SNAIGE |
| MODEL: | SRF40FB - P5CB2E0 |
| HEIGHT: | 177.00 см |
| WIDTH: | 91.00 см |
| DEPTH: | 63.00 см |
| NET VOLUME: | 442 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 291 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 151 L |
| COLOUR: | INOX |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| DISPENSER: | Yes |
| FRESH ZONE: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 287 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 39.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 6952000314165 |















