| ВИСОЧИНА | 177.00 см |
| ШИРИНА | 91.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 63.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 442 L |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА | Да |
| Марка | SNAIGE |
| МОДЕЛ: | SRF40FB - P5CB2E0 |
| ВИСОЧИНА: | 177.00 см |
| ШИРИНА: | 91.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 63.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 442 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 291 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 151 L |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0'C: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 287 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 39.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 6952000314165 |















