| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 186.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| DEPTH | 66.00 см |
| NET VOLUME | 305 L |
| COLOUR | INOX |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | KGN36NLEA |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 186.00 см |
| WIDTH: | 60.00 см |
| DEPTH: | 66.00 см |
| NET VOLUME: | 305 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 216 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 89 L |
| COLOUR: | INOX |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| FRESH ZONE: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 239 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | D |
| SOUND POWER LEVEL: | 42.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005191239 |




































